Nabídka Mistra slev: Všechny akční letáky | Nejlepší tipy, jak ušetřit


Podmínky využití nabídky z letáků

Nabídky z letáků jsou omezeny dobou platnosti letáku, jsou platné do vyprodání zásob a zboží je zpravidla možné nakoupit pouze v běžném množství odpovídajícím potřebám domácnosti. Vydavatelé letáků si rovněž vyhrazují právo na tiskové chyby a často také na změnu balení nebo varianty nabízeného zboží. Nabídky z některých stran letáků mohou mít jinou dobu platnosti než celý leták. Taková informace je zpravidla uvedena přímo na příslušné straně letáku.

Některé letáky jsou platné pouze pro vybrané prodejny. V řadě případů jsou detailní informace o platnosti v určitých prodejnách uvedeny přímo v letáku, pokud potřebujete podrobnější informace o platnosti ve vámi vybraných prodejnách, navštivte webové stránky prodejce nebo ho kontaktujte a požádejte o upřesnění. Některé strany letáků mohou být platné pouze ve vybraných prodejnách příslušného řetězce. I tato informace bývá zpravidla uvedena přímo na příslušných stranách letáku.

Web Mistr slev přebírá veškeré informace z oficiálních zdrojů uvedených prodejců. Stránky Mistr slev mají pouze nezávazný informativní charakter a nemohou být použity k vymáhání zboží s uvedenými specifikacemi. Detailnější informace o vydavateli těchto stránek a o jejich pravidlech najdete na odkazu v patičce každé webové stránky.
Nabídka Mistra slev: Všechny akční letáky | Nejlepší tipy, jak ušetřit©2019 MistrSlev.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu MistrSlev.cz a ochrana soukromí | Spolupráce