Nabídka Mistra slev: Všechny akční letáky | Nejlepší tipy, jak ušetřit


Kaufland: Slevový kupon na 2000 Kč nebo na 10% slevu

Kaufland se dlouhodobě chlubí nízkými cenami, nákupy tam si ale občas můžete ještě zlevnit. Jak na to?

Kaufland nabízí slevy

Mnohé obchody nabízejí čas od času - a některé pravidelně - speciální slevové akce, díky nimž lze výrazně ušetřit. A tím nemyslíme jen běžné akční letáky, které považujeme spíše za samozřejmost, ale opravdu slevové akce, které se běžným slevám z letáků vymykají. Výjimkou není ani Kaufland, u kterého si lze aktuálně zlevnit nákup dvěma způsoby. Pojďme se podívat, jakými.

Sleva 10 % na celý nákup v Kauflandu nebo v Lidlu

Pokud chodíte do zaměstnání a dostáváte poukázky na stravování, možná víte, že je to velmi výhodné, protože stát na tyto stravenky nabízí daňové zvýhodnění. Na trhu je několik typů stravenek od různých vydavatelů a jednou z nich  je ta od společnosti Lidl stravenky. Ta má nejen tu výhodu, že za ní zaměstnavatel neplatí provizi, ale také spolu s ní zaměstnanci dostávají slevové kupony do obchodů Lidl a Kaufland.

Pokud tedy chcete kupon na 10% slevu na nákup v Kauflandu nebo v Lidlu, obraťte se na svého zaměstnavatele a požádejte ho právě o stravenky Nasestravenka od Lidl stravenky. Zaměstnavatel by měl ověřit, že jsou slevové kupony stále vydávány (podle našich informací byly papíroé slevové poukazy pro Kaufland i Lidl v roce 2018 běžně zasílány, v roce 2019 jsou rozhodně zasílány 10% poukazy na slevu v elektronické podobě pro všechny držitele elektronických stravenek, kteří mají stravenky alespoň na 1000 Kč). Situace se samozřejmě může průběžně měnit.

I pokud ale nejste zaměstnanci nebo váš zaměstnanec nechce provést změnu dodavatele stravenek, nemusíte zoufat. Lze předpokládat, že třeba někdo z vašich známých nebo blízkých kupony na slevu dostává a nevyužije je, protože nakupuje jinde. Určitě tedy stojí za to se zeptat. Když jsme kupony naposledy testovali, fungovaly výborně a 10% sleva platila na celý nákup do určité hodnoty s výjimkou alkoholu a cigaret.

Sleva 2000 Kč na nákup v Kauflandu

Zatímco výše zmíněná sleva platí (nebo alespoň platila, je vždy třeba ověřit) dlouhodobě, některé akce platí jen po krátkou dobu. Příkladem je Velikonoční soutěž Kauflandu, v níž lze získat slevový poukaz na 2000 Kč. Jaké jsou podmínky? Na obrázku na stánkách Kauflandu je třeba najít velikonoční vajíčka a do 21.4.2019 vyplnit formulář, kde uvedete své kontaktní údaje a počet vajíček. Pokud se na vás usměje štěstí, vyhrajete slevový poukaz na nákup v Kauflandu na 2000 Kč.

Zmeškali jste tyto slevy? Nezoufejte! Přihlaste se k odběru našich novinek a dozvíte se o slevách včas! Nenakupujte zbytečně draze! Klikněte zde!


Nabídka Mistra slev: Všechny akční letáky | Nejlepší tipy, jak ušetřit©2019 MistrSlev.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu MistrSlev.cz a ochrana soukromí | Spolupráce